Przygotowanie do przyjęcia sakramentów
Parafiady
Piłkarska Liga Ministrancka
Pływackie Zawody Młodzieży Katolickiej
Wyścig rowerowy
Bale i zabawy ewangelizacyjne
Festyny Parafialne
Wyjazd wakacyjne
Pielgrzymki


Dodaj swój wpis do Księgi Pamięci Papieża Jana Pawła II

Dekanalni Duszpasterze Młodzieży
Duszpasterstwo osób uzależnionych
Duszpasterstwo harcerzy
Kontakt z Referatem Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej





Licznik



Parafiady

XI Parafiada Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej

14 czerwca na obiektach sportowych w Pruszkowie odbyła się XI Parafiada Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej.

Najlepsza w klasyfikacji generalnej okazała się:
parafia św. Trójcy w Belsku, która otrzymała puchar Prymasa Polski. Drugie miejsce zajęła parafia św. Bartłomieja w Rybiu,
a trzecie Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie.

Laureaci finałów Piłkarskiej Ligi Ministranckiej:
szkoły podstawowe:
1. parafia Zesłania Ducha Świętego (Stara Iwiczna);
2. parafia Narodzenia św. Jana (Leszno)
3. parafia Zwiastowania Pańskiego (Warszawa)

szkoły gimnazjalne:
1. parafia św. Jana Chrzciciela (Łęczeszyce)
2. parafia Chrystusa Króla Wszechświata (Piastów)
3. parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela (Leszno)

szkoły średnie:
1. parafia św. Franciszka (Warszawa)
2. parafia Najświętszej Maryi Panny (Warszawa)
3. parafia św. Maksymiliana Kolbe (Warszawa)

kategoria open:
1. parafia św. Edwarda (Pruszków)
2. parafia Niepokalanego Poczęcia NMP (Warszawa)
3. parafia Wniebowzięcia NMP (Michałowice)

konkurencja zespołowa w przeciąganiu liny:
1. parafia św. Trójcy (Belsk)
2. parafia Matki Bożej Królowej Świata (Warszawa)
3. parafia św. Bartłomieja (Rybie).

Konkurs wiedzy liturgicznej:

szkoły podstawowe:
1. Paweł Dąbrowski - parafia św. Jana Kantego w Warszawie
2. Marcin Cichodz - parafia św. Szczepana w Warszawie
3. Jacek Lośmierski - parafia św. Maksymiliana w Warszawie

szkoły gimnazjalne:
1. Tomasz Medyński - parafia św. Kazimierza w Pruszkowie
2. Michał Małachowski - parafia św. Trójcy w Belsku Dużym
3. Bartek Kita - parafia NPNMP w Warszawie

szkoły średnie:
1. Jan Popieluch - parafia Bogurodzicy Maryi w Warszawie
2. Radosław Kaczorowski - parafia Miłosierdzia Bożego w Grodzizku Maz.
3. Paweł Medyński - parafia św. Kazimierza w Pruszkowie

Bieg na dystansie 60m

szkoły podstawowe:
1. Jan Glinka - parafia Bogurodzicy Maryi Warszawa
2. Radek Sankowski - parafia św. Trójcy Belsk Duży
3. Mateusz Ruszkowski - parafia św. Kazimierza Pruszków

szkoły gimnazjalne:
1. Marcin Kamiński - parafia św. Łukasza Warszawa
2. Daniel Jakubiak - parafia św. Trójcy Belsk Duży
3. Damian Wysocki - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły średnie:
1. Grzegorz Borowski - paraifa św. Zygmunta Słomczyn
2. Michał Czekajski - parafia św. Bartłomieja Rybie
3. Grzegorz Jarząb - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły podstawowe:
1. Paulina Radziszewska - parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela Leszno
2. Natalia Sośnicka - parafia św. Piotra i Pawła Warszawa
3. Patrycja Pieniak - parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela Leszno

szkoły gimnazjalne:
1. Monika Koper - parafia św. Bartłomieja Rybie
2. Justyna Zawadzka - parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela Leszno
3. Marta Panisiewicz - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoła średnia:
1. Karolina Wawrzyńczyk - św. Trójcy Belsk Duży

Żonglerka piłką:

szkoły podstawowe:
1. Mateusz Węgrzyn - parafia św. Bartłomieja w Rybiu
2. Grzegorz Borowski - parafia św. Zygmunta w Słomczynie
3. Michał Pindelski - parafia św. Zygmunta w Słomczynie

szkoły gimnazjalne:
1. Paweł Korbin - parafia Miłosierdzia Bożego Grodzisk Maz.
2. Marcin Kowalski - parafia św. Bartłomieja Rybie
3. Damian WSysocki - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły średnie:
1. Mateusz Węgrzyn - parafia św. Bartłomieja Rybie
2. Mateusz Poziomecki - parafia św. Bartłomieja w Rybiu
3. Krzysztof Świadek - parafia św. Makzymiliana Kolbe Warszawa

szkoły podstawowe:
1. Ewa Błaut - parafia św. Trójcy Belsk Duży
2. Anita Musiałowska - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły gimnazjalne:
1. Monika Bałut - parafia św. Trójcy Belsk Duży
2. Anna Perekitko - parafia NPNMP w Warszawie
3. Katarzyna Czachor - parafia św. Bartłomieja Rybie

szkoły średnie:
1. Justyna Świstak - parafia św. Trójcy Belsk Duży
2. Karolina Wawrzyńczyk - parafia św. Trójcy Belsk Duży

Skok w dal
szkoły podstawowe:
1. Dominik Karolak - parafia św. Kazimierza Pruszków
2. Łukasz Kołba - parafia św. Maksymiliana Warszawa
3. Piotr Wałaszewski - parafia Miłosierdzia Bożego Grodzisk Maz.

szkoły gimnazjalne:
1. Marcin Kunce - parafia NPNMP Warszawa
2. Daniel Jakubik - parafia św. Trójcy Belsk Duży
3. Karol Jankowski - parafia św. Bartłomieja w Rybiu

szkołą średnia:
1. Grzegorz Jarząb - parafia św. Trójcy Belsk Duży
2. Michał Czekajski - parafia św. Bartłomieja Rybie
3. Hubert Byrski - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły podstawowe:
1. Weronika Gajda - parafia św. Anny Piaseczno
2. Natalia Sośnicka - parafia św. Piotra i Pawła Warszawa
3. Kinga Kubala - parafia Narodzenia Pańskiego Błonie

szkoły gimnazjalne:
1. Monika Koper parafia św. Bartłomieja w Rybiu
2. Mariola Panasiewicz - parafia św. Trójcy Belsk Duży
3. Monika Panasiewicz - parafia św. Trójcy Belsk Duży

Rzuty piłką do kosza

szkoły podstawowe:
1. Adam Skowroński - parafia św. Kazimierza Pruszków
2. Maciej Kawalczyk - parafia św. Kazimierza Pruszków
3. Kamil Kamiński - parafia św. Łukasza Warszawa

szkoły gimnazjalne:
1. Michał Frankiewicz - parafia św. Łukasza Warszawa
2. Marek Mucha - parafia Matki Bożej Fatimskiej Warszawa
3. Rafał Krzyżewski - parafia św. Maksymiliana Warszawa

szkoły średnie:
1. Paweł Krajewski - parafia św. Bartłomieja Rybie
2. Grzegorz Borowski - parafia św. Zygmunta Słomczyn
3. Dariusz Strulak - parafia św. Trójcy Belsk Duży

szkoły podstawowe:
1. Anna Perekitko - parafia NPNMP Warszawa
2. Paulina Strzałkowska - parafia św. Bartłomieja Rybie
3. Katarzyna Bogucka - parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela - Leszno



VII Parafiada Archidiecezji Warszawskiej
19 czerwca 2004 r.


..

                  Studio SAO NET